| Vasy3456790 a întrebat:

URGENT! Hei știți dacă aceste reduceri sunt chiar reale? A comandat cineva de pe acest site? Aș dori să iau acel Iphone 4s, dar îmi trebuie acele credite etc. În fine. Vreau doar să știu dacă nu e vreun fake și dacă a comandat cineva de pe acest site. scrie pe acolo ca e reducere de 93 %. Mulțumesc anticipat!
http://isuper.ro/

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Site-ul functioneaza pe urmatorul principiu: http://isuper.ro/content/6-cum-functioneaza
Daca stai sa te gandesti, este mai mult un circ decat un magazin online. NU, nu te vei imbogati si nici nu vei beneficia de reduceri substantiale ale produselor, ci mai degraba vei iesi in pierdere cu mult mai mult fata de pretul real.

| Vasy3456790 explică (pentru Ronnix):

Iphone-ul 4s, să-l cumpăr sau o să-mi iau țeapă și o să plătesc prețul de 1299 lei?

| Ronnix a răspuns (pentru Vasy3456790):

Evita site-urile ce pretind reduceri imense, care te-ar face sa achizitionezi produsul fara sa gandesti. Acele reduceri NU EXISTA in realitate si te vei convinge doar dupa ce vei pierde banii.

| Vasy3456790 explică (pentru Ronnix):

Ok, mulțumesc mult de sfat!

5 răspunsuri:
| Adela_Andrada_1991 a răspuns:

Din cate vad pe site produsul se plateste doar cand ajunge la tine. Iar daca vine curierul si iti spune ca ai de platit 1299 lei il poti refuza fara nici o jena. Ei trimit cu optine verificare colet si 30 de zile perioada de retur. Eu am cumparat de la ei un iPad mini la reducere de 80%, am iesit undeva la 300 lei costul de achizitie.

| Vasy3456790 explică (pentru Adela_Andrada_1991):

Aha, nu ti-ai luat țeapă sau ceva?