| mihapop a întrebat:

Va rog mult imi puteti sugera sau dupa parerea voastra sa dati un top de 20 de aparate electocasnice pentru casa si bucatarie :* big grin va rog enorm

Răspuns Câştigător
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Frigider, aragaz, maşină de spălat, fier de călcat, uscător de rufe, uscător de păr, maşină de spălat vase, televizor, prăjitor de pâine, făcător de sendviş, cafetieră, aspirator, calorifer, telefon, fierbător, aer condiţionat.
Succes!
Pa!

3 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

Espresor
Cuptor cu microunde
Plita electrica
Masina de spalat vase
Masina de spalat rufe
Prajitor paine
Sandwich maker
Frigider
Hota
Robot de bucatarie
Storcator de fructe
Aer conditionat
Centrala termica
Aragaz
Purificator aer
Aspirator
Filtru apa
pentru ce iti trebuie?

| mihapop explică (pentru pbsolver):

E la un proiect mersi mult big grin :*

| caviva a răspuns:

Televizor, calculator, microunde frigider, lustra, tableta, telefon, xbox, aparat de prajitori, wifi, priza (p.s. le-am pus aiurea dar daca ma mai gandesc o sa-ti spun happy