| andra4u a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! stiti cumva un site unde pot gasi acest maieu sau macar ceva asemanator sau o alta culoare.pe siteul acesta stocul e epuizat! multumesc,

Răspuns Câştigător
| AddaXD a răspuns:

Pai nu ai spus site-ul...Asa ca nu pot sa-ti spun unul unde sa gasesti. Dar incearca sa suni, ar trebui sa fie un numar de telefon acolo, si sa intrebi cand aduce sau daca mai au ceva asemanator.

Bafta!

2 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Draga mea, daca am avea si link-ul pe care ai vazut tu maieul cred ca am putea sa te ajutam.

| MonkeY a răspuns:

Buna da am gasit dar nu stiu tu ce cauti ce asemanator?/