| PaaTrIssIa a întrebat:

am vrut sa dau comanda pe site-ul "Outliers", de un ghiozdan pentru scoala, dar stocul este epuizat.
Stiti cumva cand revine in stoc?
Va rog, sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

''Outliers'' inseamna iesiri din stoc, adica vanzarea ultimelor piese din stoc.
Ca urmare, probabil nu vor mai fi.
Trebuie sa prinzi momentul, inainte sa fie vandute marfurile expuse.

| suntserios a răspuns (pentru Bula):

Asta ai scos-o fix din putul gandirii, outliers inseamna ceva iesit din comun, ceva care nu respecta niste norme, nu explicatia ta de 2 lei

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si noi de unde sa stim asta? Ia legatura cu ei si afla ce te intereseaza.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si de unde crezi ca stim noi cand isi actualizeaza ei stocurile?

ai formular de contact, mail, Facebook, contacteaza i