| ItsKareeeen a întrebat:

Va rog sa nu râdeți, am doar 25 de lei și vreau să cumpăr ceva cadouri pentru mama,tata,bunici de moș Nicolae,ceva simplu,fără să coste multe, idei?

Răspuns Câştigător
| Sophieka a răspuns:

Am o idee foarte buna (din punctul meu de vedere)

Bratari de la o Manastire / Biserica spre exemplu. Gasesti la 5 - 10 lei bucata, ai 25 de lei dar mai iti vine alocatia presupun si vei avea mai multi banuti si astfel le cumperi la toti 3 cate o bratara frumoasa. Au multe varietati la magazinele Bisericesti, ai de unde alege.

Daca nu, in magazinele cum ar fi DM sau supermarketuri, Kaufland, Lidl etc gasesti ceva produse pentru fiecare... Pentru tata o crema pentru barbierit, pentru mama si bunica cate o crema de maini sau de corp etc.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cumpara cateva bobine de melana si impleteste-le la toti, cate un fular!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Creioane colorate.

| relian a răspuns:

Dai doar lu mamayta sau la buica ceva flori, asta daca poti cu banii aia sa cumperi ceva flori, cam aia ar fi tot, o sa se bucure.
La barbati nu le dai nimic, poate o bere c eva, dar nu-ti ajung banii aia nici de flori, asa ca pe barbatii ii sari, eu nu dau niciodata cadouri la barbati.
Bratari de la manastire laughing asta e o idee f proasta, cum ajungi tu la o manastire sa iei acele bratari ce spune careva pe aici.

Nu merita, bratari poate mamata si cui mai iei nu poarta, asa o floare, intentia conteaza, sigur se vor bucura, de floare zic, nu de bratari peste prajit laughing

| VoidEternal a răspuns:

25 de lei pentru toti? Mai bine le faci tu ceva personalizat. Pune-ti abilitățile și imaginația la lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca o ciocolata iar pentru mama si bunica niste bratari sau cercei mai ieftini! Incearca sa faci un poti tu un album de poze de familie!

| Xox0 a răspuns:

Poti face un colaj de poze cu fiecare si sa printezi "Pentru cea mai buna mama", "Pentru cel mai bun tata", "Pentru cei mai buni bunici"

| Standt a răspuns:

Nu e nimic de ras.
De Mos Neculai se dau in general dulciuri. Iti vor ajunge banii.

Răspuns utilizator avertizat
| painecuzahar a răspuns:

Nu-ti bate capu, nu ai ce face cu banii astia, nici un cozonac nu poti sa cumperi. Tine-i si strange-i din timp la anul, daca esti copil ei trebuie sa iti faca cadou, nu tu lor. Nu irosi banii pe bratari stupide, poti maxim sa mergi la o florarie si sa cumperi niste felicitari si sa scrii/ desenezi ceva in ele

Răspuns utilizator avertizat