| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu idei de cadouri de Craciun pentru:

* iubit

* bunici

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| L7L a răspuns:

Nu trebuie ceva scump si de firmahappy ceva simplu si frumos vrei idei? intreabai ce le placelaughing ca nu avem noi cum sa ghicim ce lear placewinking u stai cu ei in casawinking

2 răspunsuri:
| iuliana1221 a răspuns:

Nu stiu, ceva ce nu pot sa uite... cum ar fi un tablou cu tine sau ceva facut de tine

| madaaa90 a răspuns:

Sunt de acord cu cadourile utile dar care sa si impresioneze. Iar cand vine vorba de Craciun cred ca sunt foarte potrivite cadourile cu aceasta tema, globuri muzica, cutiute muzicale. pe cutiuta-muzicala.ro gasesti astfel de produse cu care sigur nu vei da gres!