| SzidySzidonia a întrebat:

ce cadouri sa fac la parinti de Mos Nicolae? Vreau idei handmade va rog frumos, nu mai am nici o idee.Mama e educatoare iar tata sofer daca va ajuta cu cevalaughingFundaVOT!

6 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

O cana de cafea cu zodia fiecaruia sau cu meaje personalizate.

| Mihaela1964 a răspuns:

Cumpara-le cate o ciocolata.

| aXandra a răspuns:

Ceva felicitări - depinde de vârsta ta
Oricum, cel mai mult contează gestul.

| artista2000 a răspuns:

Tatalui tau ii poti face o masina, un tir ceva, din carton si il poti picta, poti cauta pe net origami masina
mamei tale ii poti scrie un mesaj cartonat 3d.

| Popescu_Raluca_1995 a răspuns:

Cauta pe google Diy ideas gifts si o sa gasesti, pe mine m-a ajutat happy funda? happy