| martex a întrebat:

Va salut! As avea doua intrebari despre asa zisele casti beats by dr. dre. Am vazut ca eMAG-ul vinde asa ceva. a cumparat cineva? Nu prea cred ca sunt originale la pretul acela. cu toate ca eMAG-ul este unul dintre cele mai mari magazine online din Romania.

Si a doua intrebare ar fi daca este vreo diferenta intre replicile de grad AAA si cele originale in afara de cutie. daca stie cineva il rog sa raspunda. Numai bine!

2 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Daca esti dispus sa dai 3-400 dolari pe o pereche de casti, esti cam prost.

| martex explică (pentru AxelBv):

Nu am spus ca vreau sa cumpar.