| anonim_4396 a întrebat:

Vand bicicleta BMX Kero Freestyle '09 sau bicicleta mountain-bike. Sunt din Alba Iulia. BMX-ul este intr-o stare destul de buna (il am doar de 1 luna). Mountain-bike-ul este de asemea intr-o stare buna. Il am de 3 ani, dar m-am dat doar 3-4 luni/an (niciodata downhill sau ceva, doar sa ma plimb. Pret BMX: 650 lei negociabil; Mountain-bike: 300 lei negociabil

Răspuns Câştigător
| EmilIC a răspuns:

Www.mercador.ro ( pune anuntul tau aici tinere! )

| sunttoteu a răspuns (pentru EmilIC):

Multumesc. Nu stiam vreun website cu anunturi.

2 răspunsuri:
| BmxStreetLife a răspuns:

Un site mai bun este dirtbike, fa'ti cont acolo si gasesti repede cumparator.