| anonim_4396 a întrebat:

Vine craciunulhappy
Nu am idee ce cadou sa fac sefei si sefului meuhappy
Idei?
P.s.maxim pana in 300 de euroi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doua bilete la opera sau la teatru.

9 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Ce ai mai, ai innebunit, cum sa dai 300 euro pe cadoul sefului, el ar trebuie sa-ti fac tie cadou gras nu tu lui. daca cheltuii prea mult pe cadou va gand ca-ti da prea multi bani si n-ai ce face cu ei. fosta mea sefa cand vedea ca angajatii ne cumpatram lucruri scumpe sau mergem in concediu, la masaj, la cuafor etc, mereu ne zicea ca ar trebui sa ne mai scada salariul ca ne da prea multi bani. daca sunteti mai multi colegi ar trebui sa puneti bani impreuna si sa alegeti cadoul. specifica si tu varsta si caracterul, daca nu stii hobbyurile fiecaruia.

lolita
| lolita a răspuns:

Dupa varsta am impresia ca ideea lui zazu este foarte buna.

| KriSSu88 a răspuns:

Precum spunea si Vivi, pentru ea, o floare in ghiveci, de ex.Craciunita.e foarte frumoasa.Pentru el, un set de scris. stilou+pix, clepsidra...chestii d-asteahappyDar totusi, suma este exagerata?! Ce salariu ai, 1000-1500 euro? Mult succes la shopping.

| ViVi a răspuns:

Nu mai bine mii dai miehee hee? pentru sefi sa dai 300 de euro surprise

| ViVi a răspuns:

happy ceva care ii caracterizeaza nu conteaza banii oh go on atata timp cat ii caracterizeaza si le place enorm

| ViVi a răspuns:

Cadoul trebuie sa fie valoros sau simbolic?
la sefa poti sa ii iei o floare in ghiveci ca tine :decat un buchet care imediat il arunca si ai dat bani degeaba sau o rama de piele sa isi puna in birou cu sotul ei...si o felicitare
iar la el sa ii dai un parfum care stii ca ii place si tot o felicitare
acum depinde ca nu toti avem acelasi gusturi ceva simbolic personalizat de exemplu ceva cu numele sef o cana sau sa scrii pe cana laughing cel mai bun angajat al tau la sef iar la sefa cel mai sexy angajat al tau vezi tu te descurci oh go on

| Miruna3094 a răspuns:

Dar nu ar trebui sa iti faca ei cadou confused
O sticla de vin si o bijuterie ajunge ca e crizalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@lolita-lucrez singur la eihappy
Ea are 62 si el 65happy
Cadouri tot mi-au facutlaughing
Eu le-am facut odata...si atunci de ziua lor (pfff, ce mi-a tremurat inima...si acum tremura, numai cat ma gandesclaughing )
Lui ii place sa cante...sa faca karaoke...are un sac de instrumente
Pentru el, ma gandeam la un microfon, o toba...chestii de genulhappy
Ea... dracu sa o pieptane daca ii stiu ce sa ii fac cadoulaughing

| ForeignO a răspuns:

Ahmm poti sa'i cumperi un parfum Bvlgari sefului tau si sefei tale un ceas destul de scump happy

O seara Placuta!happy