| anonim_4396 a întrebat:

Salut,

Dati-mi și mie o idee ce cadou as putea sa ii cumpar șefului. Și-a dat demisia și nu îmi vine nici o idee laughing)

Răspuns Câştigător
| Smmo a răspuns:

Un mouse pad, daca gasesti ceva cu o tematica specificata de tine, un stick USB (recomand Kingston) sau memorie externa, sa aiba pe ce sa-si puna pozele. Vad ca la Altex au si transport gratuit la comenzi online acum.
https://altex.ro/memorii-usb/cpl/filtru/p/1/

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Probabil sefului de echipa ca seful nu poate sa-si de-a demisia ci renunta la ceea ce face... Pai cumpara-i un lucru cu ce lucra!

| Denn97 a răspuns (pentru lpavel):

Da,manager call center…

| Smmo a răspuns:

Buna, ce varsta are seful si ce hobbyuri are? Asa la repezeala ma gandesc la un shaker, un termos, un e-book reader, o umbrela (nu din aia de 2 lei), o sticla de vin, daca nu un voucher la eMAG, la Decathlon...

| Denn97 a răspuns (pentru Smmo):

Buna,35 de ani, ii place foarte mult arta fotografica, fotbalul.

| Drimmero a răspuns (pentru Denn97):

Daca ii place fotbalului iti pot da un pont, mai intai afla cu ce echipa tine si cumpara-i articole sportive cu echipa asta, un tricou, un fular, poate chiar echipament, o minge originala pe care sa o tina simbolic, de ce nu poate sa iasa la fotbal cu alti colegi de breasla daca e o persoana activa, nu sunt atat de scumpe si se gasesc usor intr-un Intersport. Iti zic la sigur ca va aprecia mult daca ii vei lua unul din lucrurile astea, in primul rand ca te-ai interesat cu ce echipa tine si ai fost atenta la niste detalii, se va bucura ca un copil, asigura-te ce masuratori ar avea pentru a lua corect un tricou, poate un echipament cu totul, dar cel mai important e sa nu dai gres cu echipa, sa nu te trezesti ca ii cumperi ceva cu echipa rivala ca e fail total.

| Denn97 a răspuns (pentru Drimmero):

Super! Mulțumesc frumos.

| Smmo a răspuns (pentru Denn97):

Un mouse pad, daca gasesti ceva cu o tematica specificata de tine, un stick USB (recomand Kingston) sau memorie externa, sa aiba pe ce sa-si puna pozele. Vad ca la Altex au si transport gratuit la comenzi online acum.
https://altex.ro/memorii-usb/cpl/filtru/p/1/