| ade98hannah a întrebat:

Voi ce ati alege dintre: un top negru cu o vestuta roz mai inchis si o fusta scurtuta neagra si colanti tot roz SAU o bluza alba sacou alb si pantaloni stramti jos la picioare si pantofi tip adidas cu toc intre1 m si 5 m...GLUMEAM si pantofi negri asortati cu o curea neagra lucioasa
ast >raspunsbig grin< fetili va astept>big grin

16 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

La prima varianta daca ai adauga si niste cizmultie negre cu toc ar fi fain.

| Sara a răspuns:

Nici una !

| MissD a răspuns:

Sunt in totalitae de acord cu marga09.big grin

| JeSa a răspuns:

Bluza alba cu sacou, pantalonii stramti si cureauahappy

| retouchan a răspuns:

Eu as alege a 2a varianta, dar ar fi si buna daca nu ar fi colantii rozhappy

| michy a răspuns:

Ultima varianta

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

O bluza alba sacou alb si pantaloni stramti jos la picioare si pantofi negri asortati cu o curea neagra lucioasa.

| Victoria a răspuns:

Prima varianta.

| Cryssy a răspuns:

A doua varianta love struck Bluza alba, sacou alb, pantaloni stramti jos si patofi negri love struck

| sweety_9492 a răspuns:

Negru? e prea monoton! cred ca ar trebui sa ne imbracam in culori mai vii indiferent de notimp. daca noi ne imbracam in negru zi de zi la o inmormantare cum ne mai imbracam in roz?

| ade98hannah explică:

Ms fetilii nu stiu le iau pe aman2

| marga09 a răspuns:

Cred ca prima varianta dar fara colanti roz...mai degraba as alege niste dresuri!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima varianta! Mi se pare foarte cool!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colanti negri camasa roz lunga si sandale albe merge?

| ☆ Danny☆ a răspuns:

O bluza alba sacou alb si pantaloni stramti jos la picioare si pantofi negri asortati cu o curea neagra lucioasa. Tu?

| karla_3547 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa optezi pentru prima varianta dar cred ca ar trebui sa alegi un dres negru si sa asortezi vestuta roz cu un alt accesoriu roz mai putin vizibil ( cercei, bratara) pentru ca prea mult roz strica. Acum cred ca nici a doua varianta nu strica, depinde de trasaturile tale si de culoarea parului, dar si de cum arati( daca esti mai masiva in partea de sus albul nu te-ar avantaja> dupa parerea mea, nu prea merge alb peste alb. bafta in alegerea tinutei potrivite!