| FFabi17 a întrebat:

Voi ce spuneti sa imi iau laptop sau aparat de fotografiat? Cel mai argumentat raspuns;;;; FuNdaa

Răspuns Câştigător
| speed51 a răspuns:

Buna FaBY,
cu siguranta un laptop e mai indicat.
in primul rand poti face mult mai multe cu el
asa o camera o cumperi mai usor a e mai ieftina
insa cu un laptop mai greu
poze poti face si cu un tel mai bun
sper ca a ajutat la cevawhistling

3 răspunsuri:
| Lexiiii a răspuns:

Pai laptop,cu el ai mai multe posibilitati, il poti lua cu tine peste tot si e mai fain.Dar si paratul daca vrei sa faci poze, mai mergi undeva mai vizitezi ceva.

| Bianka1811 a răspuns:

Depinde pai daca esti populara si ai multi prieteni si pe facebook multe persoane iti apreciaza pozele pai eu as zice sa iti ei un aparat de fotografiat da deala bun care face poze faine de tot ala care costa cam 10-11 milioane dar poate e bine sa iti ei laptop thinking poti pune pe fb daca ai poze normale nu stiu poate ar fi mai bine sa alegi u :*winking

| Andreeagirl a răspuns:

Eu as alege laptop-ul pentru ca este mai util chiar daca este mai scump, depinde si de ce ai tu nevoie