| ReLoadeD_5364 a întrebat:

Ce subiect de vorba as putea sa gasesc pentru. o fata >:"? imi cam place de ea asa ca... >= FUNDAA @ la cel mai argumentat/bun raspuns

Răspuns Câştigător
| 354 a răspuns:

Pai uite eu sunt fata. si cred ca mi-ar placea ca un baiat desigur pe care il si plac sa fie sincer cu mine, in primul rand nu folosi vajeli fi original fii tu. nu te comporta ca alti baieti fi diferit asta o va atrage foarte mult la tine. Si ca subiect pai intreab-o ce il place cel mai mult sa faca, si ca sa ii intri pe sub piele o intrebi cum i-ar place sa se poarte un baiat cu ea. Restu cred ca vine de la sine sunt sigura ca o sa gasiti amandoi un subiect de discutie, o sa vezi, dar nu uita fi DIFERIT DE ALTI BAIETII ASTA O VA ATRAGE LA TINE. pupici big grin

3 răspunsuri:
| Stefania96dfg a răspuns:

Fi tu insuti, spuneti glume, si nu-i arata ca nu stii despre ce sa vb. fa-o si pe ea sa vorbeasca si incepeti un dialog cu interes comun!

| Ady93 a răspuns:

Un mic sfat dupa cel cu funda: nu incerca prea mult sa te gandesti la subiecte de discutie ca risti sa te blochezi, eu unu patesc asta laughing si dupa aia nu mai stii sa zici nimic.

| Angel31 a răspuns:

Fi original, daca vei utiliza asemenea artificii vei avea numai de pierdut.