| Plecatadeparte a întrebat:

Vreau niste sugestii de cadouri pentru jocul "Ingerasul" pe care il facem la scoala.Nu stiu ce cadou as putea sa ii iau unui baiat, la inceput am crezut ca o sa fie simplu dar am ramas in pana de idei. El asculta rock, pop-rock si se imbraca simplu...nu prea poarta bratari, nu are pirce-uri sau alte chestii.Sugestii va rog!

3 răspunsuri:
| Ađřıαηηα a răspuns:

Poi incearca sa-i iei ceva care ce are legatura q pasiunile lui, daca spui ca asculta rock poti sa-i oferi cd`uri q muzica rock. Incearca si vezi ce`i mai place. In general baietii sunt ca o carte deschisa daca stii cum sa vb q eibatting eyelashes laughing

| anonimspecial a răspuns:

Ciocolata =O

| rooxyroxy a răspuns:

Cel mai bine o chitara dar o sa.i placa si un cd cu muzica rock.si eu ii iau unui baiat cadou