| amuitat a întrebat:

Vreau o parere a celor care au cumparat un pc in rate de pe PcGarage
Funda

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Parere in legatura cu ce? Daca ai card poti lua in rate astfel: http://www.pcgarage.ro/info/plata/in-rate
Daca cumperi in limita ratelor descrise mai sus nu dai dobanda. Daca vrei in mai multe rate platesti dobanda conform cu conditiile cardului. Propriu-zis n-ai treaba cu magazinul ci cu banca. ei iti iau rata lunara si o depun la magazin.

1 răspuns:
| mihaileu3 a răspuns:

Uite un cod de reducere, 3ULG7JHX cu reducere de pret la orice produs de la PC Garage poate te ajuta, da-l si prietenilor, are utilizari nelimitate.