| ingerasmotat a întrebat:

Vreau sa achizitionez un Samsung galaxy S3 de pe Online-tel.ro dar nu stiu daca sunt seriosi.A comandat cineva ceva de la ei? Vreau sa iau de la ei deoarece au un pret foarte bun deci nu ma intereseaza pareri de gen,, Ia-ti de pe nu stiu ce site chiar daca e mai scump da sunt seriosi" ca si eu pot sa merg la Orange sa-mi iau!

Răspuns Câştigător
| Robbu a răspuns:

Sincer sa fiu eu l-am deschis in masina.Mi-a dat doar sa semnez si atat.E prima mea comanda pe site-ul ala. Daca vrei mai intereseaza-te, poate mai stie cineva ceva in plus despre el, dar eu sunt multumit de site, cat si de telefon happy

2 răspunsuri:
| Robbu a răspuns:

Eu am achizitionat un HTC One Black acum aproximativ o luna
http://online-tel.ro/index.php?route=product/product&path=63&product_id=787
.Nu am intampinat absolut nici-o problema. Dupa comanda mea pot spune ca am e un site serios.

| ingerasmotat explică (pentru Robbu):

Deci nu sunt probleme sa fie fake sau sa aiba probleme nu? Mi se pare pretul cam ieftin de asta sunt asa sceptic. A si inca ceva poti sa-l deschizi cand ti-l aduce curierul?

| Robbu a răspuns (pentru ingerasmotat):

Sincer sa fiu eu l-am deschis in masina.Mi-a dat doar sa semnez si atat.E prima mea comanda pe site-ul ala. Daca vrei mai intereseaza-te, poate mai stie cineva ceva in plus despre el, dar eu sunt multumit de site, cat si de telefon happy