| ingerasmotat a întrebat:

Vreau sa achizitionez un Samsung galaxy S3 de pe Online-tel.ro dar nu stiu daca sunt seriosi.A comandat cineva ceva de la ei? Vreau sa iau de la ei deoarece au un pret foarte bun deci nu ma intereseaza pareri de gen,, Ia-ti de pe nu stiu ce site chiar daca e mai scump da sunt seriosi" ca si eu pot sa merg la Orange sa-mi iau!

3 răspunsuri:
| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Eu mi-am luat tabeta de pe okazii.ro si a mers foarte bine, deci s-ar putea si astia sa fie normali

| ingerasmotat explică (pentru ToțiPentruUnu99):

Pe okazii ai cumparat de la cineva. putea la fel de bine sa-ti puna si un cartof in cutia aia laughing

| GrigoRee94 a răspuns:

Pot sa iti spun ca recent eu personal i-am dat comanda de un iPhone 4S, baietii au fost seriosi si departamentul foarte amabil cu mine.Garantie iti da 1 An dar e 1 an pentru ca este internationala, curier serios si in caz ca mai ai dubii poti sa le spui sa trimita curierul cu verificare colet si poti deschide coletul si dupa ce vine happy