| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa comand cate ceva de pe site-urile :

http://www.incaltaminte-haine.ro/
http://www.super-haine.ro/
http://www.adidasitai.ro/

Sigur sunt fake-uri, nu ma deranjeaza, dar am siguranta ca dupa ce o sa ridic coletul de la posta si o sa dau banii, NU o sa vad ca mi-au pus "caramizi" in cutie?

Vreau cateva pareri...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea...
Eu am cumparat de pe nenumeroase site-uri haine, intr-adevar marea majoritate sunt fake-uri dar sunt si cateva site-uri de unde produsele par m-ai originale. Eu pana acuma intotdea-una am primit in colet ceea ce am comandat insa au fost vreo doua ocazii cand nu era produsul cum m-a asteptam (poate nu a fost greseala vanzatorului web) de exemplu am comandat o jacheta Ecko Utd de marimea M (marimea mea) si cand o imbrac era de dimensiuni asemanarii L desi pe eticheta scria M, asa ca l-am facut cadou la un prieten si am ramas cu gandul aceea ca e altceva cand il imbraci vezi cum iti vine si simti materialul si tot, la haine e un pic m-ai diferit (zic eu).
Spor la cumparaturi

| MagicOneT a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa-mi recomanzi ceva site-uri de incredere?

| KissAndor a răspuns (pentru MagicOneT):

De pe care am comandat si eu si is de incredere : zorilestore.ro bonprixro si originals.ro!

| MagicOneT a răspuns (pentru KissAndor):

Da man, pe zorilestore si orginals, cred si eu ca is de incredere, sunt extrem de scumpe, mai bine ma duc la mall si iau de acolo, bonprix, nu are puma produse adidas, puma sau nike...(ceea ce caut eu), oricum mersi.