| InnaBotezatu a întrebat:

vreau sa imi comand niste cosmetice de pe net si vreau sa le primesc prin posta... Mentionez ca pana acum tot ce am comandat de pe net le-am primit prin fan courier pentru ca nu stiu ce trebuie sa fac ca sa ridic coletul si am cateva intrebari:1. Cum ma anunta daca mi-a venit coletul?, 2. Ce trebuie sa fac cand ma duc la posta si 3. Trebuie sa am 18 ani ca sa ridic coletul? Ca nu stiu sigur daca sa fac comanda pe numele meu sau al mamei. Multumesc, promit funda :*

Răspuns Câştigător
| iulyspy a răspuns:

Normal ar trebui sa primesti o citatie in cutia postala cand vine coletul dar daca nu ajunge la timp risti sa pierzi coletul asa ca e indicat sa te duci in 3-4-5 zile la posta la un ghiseu si sa intrebi de colet. Si ti-l aduce tanti de acolo..il platesti..si trebuie sa ai buletinul...nu trebuie neaparat sa ai 18 ani...

| InnaBotezatu explică (pentru iulyspy):

Multumesc frumos :*

1 răspuns: