| andreipopa1990bucuresti a întrebat:

Vreau sa comand niste produse de pe Zaful.ro (nu am mai facut-o pana acum).
Stie cineva daca v-a trebui sa ridic coletul de la posta vamala sau de la posta din orasul meu?
Apreciez niste pareri despre site-ul respectiv, in cazul in care au mai fost persoane care au mai comandat de pe el.
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| ElSueno a răspuns:

Din câte știu eu daca stai la sat va trebui să mergi la poșta vamală. Dacă stai la oraș vei merge la poșta din cartier / oraș.

| andreipopa1990bucuresti explică (pentru ElSueno):

Iar posta vamala este cea care cuprinde toate sediile postale din oras?

| ElSueno a răspuns (pentru andreipopa1990bucuresti):

Posta vamala e aia de la granita.

| andreipopa1990bucuresti explică (pentru ElSueno):

Ok.....mersi mult! happy