| Afghfjhgthgh a întrebat:

E cu adevarat bun site-ul okazii. ro? vreau sa comad ceva si nu stiu daca e asa de incredere site-ul asta. si daca am sa comand voi putea lua coletul de la Posta orasului nu? eu stau in Tecuci. nu are decat o singura posta :)) http://www.okazii.ro/cos-cumparaturi/pas1 asta e. iar banii i voi da cand il ridic de la posta?

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Dintre toate site-urile de gen din Romania, okazii e cel mai bun si cel mai de icnredere. Da, banii ii dai atunci cand ridici coletul.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emag.ro

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Efoarte bun