| FataCuDouaFete a întrebat:

ce se inampla daca nu comand produse de 50 la oriflame, trebuie sa platesc mai mult taxa de transport sau cum; ce dezavantaj este daca nu comanzi in valoare de 50 lei, ce se intampla daca nu primesti discaunt? multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| nyko06 a răspuns:

Buna, va trebui sa scoti de la tine pentru catalog si taxa de manipulare, dacva alegi livrare la sediu transportul va fi gratuit daca vrei acasa costa indiferent de valoarea comenzii, cel mai bine e sa ai peste 50 de lei ca asa nu va trebui sa platesti de la tine catalogul si taxa de manipulare daca ai de 50 de lei vei mai si ramane cu ceva aproximativ 6 lei, succes si ai grija cui comanzi si nu da niciodata comanda clientului pana ce nu va plati.