| GaryOfLivia a întrebat:

Vreau sa cumpar o placa video de pe OLX (Anume un GTX 1060 de 3GB), cum merge chestia cu verificarea coletului?
Pentru ca tipul zice ca placa are garantie si as vrea sa verific chestia asta, la livrare pot sa deschid cutia in care se afla placa si sa vad daca are certificatul de garantie?

1 răspuns:
| aura23acp a răspuns:

Păi cand iti da coletul verifici, deschizi site uiti si dupa plătești, si ii spui curierului ca vrei sa verifici