| ScarRz a întrebat:

Vreau sa cumpar un cadou de craciun la prietena, caut niste fete de 20-23 de ani sami(stiu ca e incorect scris da siteu asta e analfabet) zica ce le-ar place sa primeasca de craciun.

6 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Sa inteleg ca hintul pe care ti l-a dat are legatura cu cosmeticele. Ce buget ai?

| ScarRz explică (pentru OoBunnyoO):

De craciun nu se fac cadouri scumpe, doar daca nu ai ce face cu banii laughing ma gandeam la o suma mai mica gen 100-150 de lei

| OoBunnyoO a răspuns (pentru ScarRz):

Nici nu am insinuat ca trebuie sa faci cadouri scumpe, pur si simplu te-am intrebat care-i bugetul ca sa stiu la ce cosmetice sa ma gandesc. Plus de asta termenul de "scump" difera de la persoana la persoana.

Ii poti lua o trusa de farduri de ochi de genul asta:

https://www.sephora.ro/......08004.html

https://www.sephora.ro/......18004.html

Sephora are produse mai calitative decat produsele dintr-un supermarket, iar raportul calitate pret este destul de ok.
Daca nu ai niciun Sephora pe langa tine, te poti uita si la alte magazine de cosmetice insa combinatia de ruj cu un fard de ochi mi se pare cea mai ok. Asta daca vrei sa ii cumperi cosmetice si ii plac. Daca nu, ii poti cumpara oricand o bijuterie sau un ceas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca pui 21 de fete intr-o camera si le pui intrebarea asta o sa primesti 25 de raspunsuri diferite.
Cred ca prietena ta deja iti da hint-uri cu ce sa "o surprinzi" de sarbatori. Fii mai atent la ea si o sa fii pe drumul cel bun, daca te lasa portofelul. hihi.

| ScarRz explică:

Aia e problema ca nu-mi da hinturi, astept totusi niste sugestii, voi va pricepeti mai bine mai ales la cosmetice (ce marci sunt mai ok etc.)

| Denisaa93 a răspuns:

Un ceas de firma laughing)) si ca sa fii si putin romantic pe langa ai putea cumpara
Ciocolata si flori...dar desigur gusturile difera