| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Eu stiu ce-mi ia prietena mea cea mai buna de Craciun si va fi cel mai frumos cadou cu siguranta happy. Insa..eu nu stiu ce sa-i cumpar. Adica am idei,dar vreau sa fiu sigura ca-i place! Ea e mai baietoasa, ii plac hainele de culori inchise si asculta mult rap d-ala cu injuraturi. Deci nu-i feminina cu haine roz si d-astea! Are 13 ani!

Răspuns Câştigător
| Marius_Andrei_1996 a răspuns:

Fi atenta love struck Ori ii iei o placa de par de aia de creponat parul ca orice fata e cu parul :d ori ii iei un tricou ceva cu din astea ciudate gen cap de mort sau etc sau o pereche de adidasi mai inalti stil bocanci :*

2 răspunsuri:
| pufy6646475 a răspuns:

I-ai o sapca la moda, ceva.Alte idei nu mi-au venit, sorry.

| xAnddreiix a răspuns:

Noul album a lui Eminem. happy