| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa cumpar un telefon cu Wi-Fi si touchscreen, mai ieftin daca se gaseste. Ce sugestii aveti?

4 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Daca ti iei telefon la abonament poti sa nu platesti ff mult si abonament pe 2 ani [cosmote] incearca/cam 130 de ron

| adriangabor92 a răspuns:

HTC A3288 Tattoo de la 688, 72 RON

| Ancestralsoul a răspuns:

Daca nu vrei ceva extrem si la moda cauta pe okazii.ro.Eten m700 e un pda/telefon bun, are wi-fi, touchscreen 2. 8 inchi, qwerty keyboard, gps intern, slot card micro sd, are windows mobile.Nou e scump, dar poti gasi second la pret foarte bun.Eu l-am folosit 2 ani si nu am ce sa ii reprosez.Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca LG GT 505 si eu il folosesc si sunt foaret multzumit cu el