| AnonimaPunct a întrebat:

Vreau sa imi cumpar si eu un telefon frumos, cu touchscreen, nu foarte pretentios, cu pret accesibil... ce sugestii imi dati? puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Salut.Ceva în preţuri accesibile cu touchscreen şi alte opţiuni bune ar începe de la următoarele modele, plus că ai şi livrare gratuită: http://profitshare.emag.ro/....../click.php să-ţi fi fost de folos.O zi bună.

| JesterRO a răspuns:

Nokia Music Express, ceva de genul 5800. sau 5530.

| dulcykaLy a răspuns:

Lg cookie fresh cred ca ar fi potrivit

| wolfman22 a răspuns:

Salut,eu am 5800 expres music este cu touchscreen si ai memorie de 8gb,ai in pachet tot ce iti trebuie:casti,cabu iesire tv, cd instalare, manual de utilizare.
line
General 2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 3G Network HSDPA 2100 / 900 Size Dimensions 111 x 51.7 x 15.5 mm, 83 cc Weight 109 g Display Type TFT touchscreen, 16M colors Size 360 x 640 pixels, 3.2 inches - Proximity sensor for auto turn-off - Accelerometer sensor for auto-rotate - Handwriting recognition Ringtones Type Polyphonic (64 channels), MP3 Customization Download Vibration Yes - Stereo speakers Memory Phonebook Practically unlimited entries and fields, Photocall Call records Detailed, max 30 days Card slot microSD (TransFlash), up

| wolfman22 a răspuns:

Seamana cu 5530.

| vasy_1796 a răspuns:

Eu ti-as sugera un Samsung F480 de asta am si eu.si ii ok