| 008 a întrebat:

Vreau sa ii cumpar iubitului meu un tractor de jucarie din lemn sau metal. Stie cineva unde pot gasi si cam cat ar costa? E pasionat de tractoare si stiu ca s-ar bucura foarte mult! Va multumesc!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar cati ani are iubitul tau? Inca este la stadiul de masinute? Cauta prin magazinele de jucarii.

| 008 explică (pentru darrio2007):

Are 23 de ani. Nu vrea sa se joace, il vrea doar ca un obiect de decor. A vazut la un alt prieten de-al lui. Am cautat prin unele magazine si am gasit doar din plastic

| darrio2007 a răspuns (pentru 008):

Marisor,marisor.

| Barbie a răspuns:

Incearca la magazinele cu jucarii pentru copii, acolo sigur o sa gasesti.