| Bibik_7861 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un caine si ma gandeam la un caine ca al lui Mircea Solcanu voi ce parere aveti sau ce caine credeti voi ca ar trebui sa imi cumpar? dau funta

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Incep prin a spune ca trebuie sa o contrazic pe @AnaliaDeepika, deoarece rasa se numeste, de fapt, Yorkshire Terrier.
Uite: http://puppydogweb.com/gallery/yorkshireterriers/

Oricum, mi se pare o rasa excelenta. Chiar ti-o recomand din toata inima! Succes!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bibik_7861 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri meritati toti cate o funtita :X:X

| DiavolytzZza a răspuns:

Sincer un Chow-Chow e foarte frumos.am avut si eu unul...