| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Mircea Solcanu? Omul acela cred ca e femeie in corp de barbat serios...Scz categ

Răspuns Câştigător
| mimikafrumusika a răspuns:

Hai ca aici chiar m-ai nimerit.rolling on the floor.Am aceiasi parere ca si tine.

5 răspunsuri:
| Andu96 a răspuns:

Frate, chiar daca e gay...omu e caterinca, haios...e cinevalaughing

| Mikka09 a răspuns:

Eu cred ca e gaybig grin

| Pirkko a răspuns:

Dar tu alte preocupari nu ai? De ce te intereseaza sexualitatea altora?

| EncoreAbcd a răspuns:

Ai vazut ieri la serviti va rog ca facea misto de Varciu si Mateo? oricum o meritau =]]. Numai de bine pentru Solcanu am cea mai buna parere e un foarte bun prezentator, se imbraca bine, spune verde in fata, recunoaste si nu se ascunde ca alte vedete straight face. Si ce daca e gay? E tot om!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca fiecare face ce vrea si se comporta cum vrea iar daca el are alte inclinatii sexuale, e problema lui.Si nu deranjeaza pe nimeni cu astahappy