| dragoos a întrebat:

Salut, ma intereseaza si pe mine, daca puteti sa imi recomandati un laptop intre 2000 si 2500 RON care sa aiba procesor intel core 2 duo, placa video dedicata - nu conteaza cati mega - si ecran de minim 15 inch" - vreau sa stiu marca si configuratie. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Mi-am luat saptamana trecuta un Acer Extensa 5630EZ. E doar core duo de 2. 1 dar se comporta foarte bine. 320 hdd, 3 gb ram, 64 video dedicati, si in rest isi ia din ram nu mai stiu exact cat, dar nu face fite la jocuri.
Spor!

6 răspunsuri:
| cheloo74 a răspuns:

Eu am asa
Asus x59sl
Intel Core 2 duo T5450
2GB ram
HDD: 160GB
ATI Radeon HD 3470 cu 256MB memorie dedicata si 767 shared.
15, 4".
Pret: aprox 1800 RON la METRO.

| gabitza_3022 a răspuns:

Eu am un benq joybook a52.acu nu stiu. din punctu meu de vedere e bun.si e sub 2000 de ron.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare. Presupun că vrei să-l și ții o bună perioadă de timp, pentru asta ar fi bine să-ți iei ceva de la un brand cu reputație în domeniu, nu o pocnitoare.
Vr'o două recomandări:
http://www.emag.ro/......0AB-SX029L
http://www.emag.ro/......-271651383

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dintre toate marcile pe care le-am incercat, eu iti recomand HP.

| dragoos explică:

Va multumesc frumos pentru raspunsuri, sunt intr-adevar raspunsuri super ok si apreciez asta. Sincer m-am decis intre un acer si un asus, probabil va fi acer extensa 5635G cu placa video dedicata si procesor intel core 2 duo. Oricum mi-ar fi placut si HP dar am vazut ca racirea e defectuoasa. La acer as fi ezitat din cauza display-urilor. dar sa vedem asus sau acer intr-un final. Inca o data multumesc frumos.