| Green4Apple a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Nintendo dar stau cam rau cu banii si nu prea primesc bani(numai de ziua mea si de sarbatori)Deunde/de pe ce site pot cumpara un Nintendo cat mai ieftin?

4 răspunsuri:
| Schweitzer a răspuns:

Eu recomand de aici: eMAG.ro">eMAG.ro">http://profitshare.emag.ro/....../click.php
Servicii de calitate, transport gratuit, daca nu iti convine il poti returna in 30 de zile si preturile sunt ok. Bafta!

| BucatsicaDeCiocolata a răspuns:

Poi Nintendo cred ca are cam aceleasi preturi peste tot doar sa fie de ''unica folosinta'' sa te tina 1 saptamana. maxim si dupa aia se strica nu merita. Eu zic sa strangi bani si apoi sa iti ei unul de calitate care sa te tine! Fundita?

| octavianpereuchisinau a răspuns:

Pot sa te ajut eu. Am chistigat un Nintendi Wii Sports la o promotie dar nul vreau. Il vind foarte-foarte eftin.Are tot ce trebuie joystik-2 jocuri-18. Poate fi accesat la internet. Daca te-am interesat scriemi in skype octavian.pereu2

| Green4Apple explică (pentru octavianpereuchisinau):

Da,ma intereseaza Nintendo Wii happy Depinde si de pret...
Eu nu am skype...Dar iti pot trimite adresa de messanger prin mesaj sa negociem