| Venusgirl a întrebat:

Sall.tpu.
am fost invitata de o fata la ziua ei de nastere.
nu am o impresie buna despre ea, insa ne mai impacam putin.
deci, vreau sa-i cumpar un cadou ieftin insa totusi sa nu para ieftin in jur de 50 de lei pentru ca am nevoie de bani si nu prea vreau sa cheltuiesc banii de care am nevoie.
totusi ceva de 13 ani. si sa fie placut. oferiti-mi idei. funda

1 răspuns:
| alexronaldo77fde a răspuns:

Paibai putea sa ii cumperi o trusa de machiaj draguta, o bluza..nu ma prea pricep(sunt băiat), dar eu astabi-as cumpara : Parfum, haine, o felicitare pe care sa i-o scriu, o carte. orice dar sa fie din inima happy