| cristina93 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Samsung Corby, insa nu ma pot decide pe ce culoare;)) Voua ce culoare va place? Roz, portocaliu, galben sau alb? http://www.rfb.ro/wp-content/uploads/2009/10/Samsung-Cor by-14.jpg

14 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Roz

| Teooo a răspuns:

Mie imi place cel roz. Este simpatic! happy

Răspuns utilizator avertizat
| NoName0011 a răspuns:

Alege intre cel alb si cel rozhappy. Care vrei tu happy, tie conteaza sa iti placa!

| andriana_;) a răspuns:

Pai portocaliu ca nu va avea nimeni si e mai original... dar tu hotarasti ...doar e pntru tine bafta

| rallu95 a răspuns:

Roz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alb

| kitty_8919 a răspuns:

Mie imi place roz:X:X:X

| anonimmmmm a răspuns:

Rozz, sau alb, cred ca roz, e mai feminin, mai gingash, iti vine sa-lo maninci.big grin

| MihaLoveYou a răspuns:

Roz. E super culoarea.

| ciumpalaku a răspuns:

Eu mi-as lua alb.

| cristyna13 a răspuns:

Roz

| Butterfly_7647 a răspuns:

Eu l`as alege pe cel roz love struck