| monia a întrebat:

O sa-mi cumpar un Samsung Corby I si as dori sa imi spuneti ce culoare ati alege pentru o fata dintre roz, galben si portocaliu?

Răspuns Câştigător
| sonyaminia a răspuns:

AM si eu si pe roz dar o sa regreti deci ia-ti pe negru si iti da carcase roz, galben si portocalyu eu am roz si am si carcase dar cand la inlocuiesc se vede nasol marginea cu roz! ââfunda?

5 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Cele mai multe fete au roz, evident. Totuși, dacă nu îți place culoarea în mod special, optează pentru galben.
Eu am portocaliu, din simplul motiv că nu am găsit altă culoare.
Să îl folosești sănătoasă!

| Stefanu a răspuns:

Eu as alege gaben, dar tu stii care iti place.
Stima!

| DeliaMarius a răspuns:

Pe negru si vei primi cadou inca 2 carcase pe alte culori.

| sonyaminia a răspuns (pentru DeliaMarius):

Iti da trei nu doua

| DeliaMarius a răspuns (pentru sonyaminia):

Ma rog, eu am primit tel cu tot cu carcasa, bineinteles si mi-a mai dat doua.