| DaughterOfDarkness a întrebat:

Care telefon e mai bun dintre Samsung Corby (http://www.247online.ro/wp-content/uploads/2009/11/samsu ng-corby.jpg) si LG kp501 cookie (http://www.pspmyspace.com/.a/6a00d8341c5e5f53ef011168a50 8ea970c-800wi)? De ce? Care dintre ele are mai multe dotari? Pe care sa mi-l iau?

Răspuns Câştigător
| Warned a răspuns:

LG kp501 cookie este mult mai bun te asigur.eu le-am avut pe amandoua iar Corby l-am scapat odata pe pamant si nu a mai mers cookie l-am scapatde la etajul unu si nu are nimic...;*

3 răspunsuri:
| Mara a răspuns:

Eu am corby, si o prietena are cockie, Eu cu siguranta sugerez corby. Ea nu e multumita deloc de el:ba se aude incet, ba nu merge bine touch-ul, ba se termina repede bateria.Eu cu corby-ul n'am nici o problema.Il recomand din toata inima. Roz!

| AdeEalx a răspuns:

Eu am Corby, si am fost inebunita dupa ellove struck
dar parca acum regret ca nu mi l.am luat pe cookie si nu ca asta nu e bun sau ceva de genu`, dar mai mult imi place acum cookie pentru. mine e mai frumos si nu e la fel de comun ca si corby. u frustrated, cea ce ma enerveaza."toata" lumea are acum corby si nu stiu devine stresant, asa ca mai bine ia-ti cookie eu asta as face straight face, e mai dragut si nu la fel de comun happy
asta e parerea meabig grin

| Iulika96 a răspuns:

Sunt cam la fel, dar LG are betisor (daca ma intelegi ca nu stiu cum ii spune) cu care poti desena si alte chestii din astea. Iar Samsung are modelul mai finut si mai usor de tinut in mana. L-as prefera pe Samsung. Sper ca am fost de ajutor. Funda... poate?