| Rallu a răspuns:

Parerea mea e ca LG kp 501 este mai bun, am vazut la o prietena Samsung corby(si l`am butonat si eu), si nu este bun de nimic, dupa o luna deja se misca foarte greu, si meniul e cam naspa. sper ca te-am, ajutat...bye!

3 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Nu merg linkurile

| ChristinaO a răspuns:

Dupa parerea mea cookie e mai bun.si eu am o prietena care detine un corby, dar mie cel putin nu-mi place deloc. dupa parerea mea touch screenul merge foarte prost la el.mai bine ti-ai luat lg.corby nu merita.

| TheDevilIsHere a răspuns:

Poftim? ati vazut la un prieten?raised eyebrowseu le-am avut pe amandoua si corby mere muuuuult mai bine:Xakma am altu da corby o mers ssuuuuuuuuuperlaughingsi nu mai vb daca nu stiti