| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi iau o geaca de piele, dar mi-e teama sa nu fie teapa…Cum imi dau seama daca e piele-piele?

Răspuns Câştigător
| mihalitza a răspuns:

In primul rind haina de piele e mai grea decit cea sintetica, apoi, o recunosti usor pe partea interioara(are un fel de puf mic.)

5 răspunsuri:
| monicaclaudia a răspuns:

Leluc esti sigura de ceea ce zici )? ei de cind daca costa mult nu e o imitatie? ar trebui sa iti dai seama de la miros ( parfumul pieli )cum sa zice daca e moale etc. Daca arzi pielea nu se intimpla nimica dar daca arzi"" plasticul """ arde. OOOOO nu te consiliez ca sa incerci cu bricheta in magazin.))

assiris
| assiris a răspuns:

Iti vand un pont de la comercianti.
O intorci pe spate intr-un colt unde sa nu o deteriorezi si o pui in flacara unei brichete cu gaz. Pielea se infierbinta sinteticul se topeste. Atentie sa nu o lasi pina ia foc si pielea de la o anumita temperatura arde. Asa le incearca comerciantii

| leluc a răspuns:

Cum sa fie teapa? Suntem in secolul 21... pielea a devenit la fel de comuna ca bumbacul. Daca e peste 300 lei, e piele happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa ai aiba o eticheta pe care scrie din ce e facuta...interior ...exterior...ca si la incaltaminte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e teapa este adevarat o vand cu 300 lei ne intalnim la piata uniri sa vezi geaca uite numarul 0767917059