| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,cum imi dau seama daca o geaca de piele cu fermoar este de baieti sau de fete?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Paraoanu_Daniel_2000 a răspuns:

Intreaba o angajata sau uitate pe ea ca scrie daca scrie dama e femeie barbat nu mai stiu

| alexutale a răspuns:

În funcție de estetica gecii poți da seama dacă este pentru fete sau băieți. De obicei cele pentru fete sunt de culoari mai vesele dar nu este neapărat o regula. Sau cele pentru fete sunt mai strâmte. Exista însă geci care sunt atât pentru fete cât și pe tu băieți.