| nosferatu15 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar si eu un telefon cu touch screen (nou, din magazin) care sa nu depaseasca pretul de 350 ron. Cine stie niste modele? fundabig grin
P. S.: sa raspunda cei care sunt siguri...

Răspuns Câştigător
| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Http://www.koyos.ro/......en-da.html

eu am tel cu touch insa nu a fost nou din magazin ci la mana a doua de la un coleg...doar cu 80 lei si imi tine incarcat 4 zile :X

4 răspunsuri:
| DeeaLove08 a răspuns:

Http://telefonultau.eu/products/LG-GT400-Viewty-Smile-Black.html
eu am telefonul asta de 2 luni si sunt foarte multumita de el.are camera foto de 5 mp,radio, bluethoot, casti incorporate.bateria tine cam 3-4 zile daca vorbesti mult si asculti muzica la el. acolo scrie pretul 419 ron insa eu l-am luat de la Orange cu vreo 320 ron. depinde si ce abonament ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Star S5230.

| ColorBubbles a răspuns:

O sa gasesti aici cateva telefoane incadrate in sumade 350 ron... funda?:X...

http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/q-telefoane-touchscreen
http://www.koyos.ro/......en-da.html

| adutza123 a răspuns:

Samsung Galaxy S 2