| anonim_4396 a întrebat:

Deci vrea tata sa imi cumpere un telefon si m-a intrebat de care vreau.Deci vreau sa ai touch screen si Wi-fi obligatoriu...pretul sa fie intre 100 si 150 de euro maxim cam asa.Deci vreau sa fie performant asa si sa nu fie micut...gen mini galaxy din astea. vreau sa fie mare ecranul.AStept modele! FUNDAbig grin

7 răspunsuri:
| mihairacu a răspuns:

Pai cel mai tare telefon pe care il cunosc(mai tare ca iphone 4s)este LG optimus 3D.Aia da performanta. Poti vedea pana si meniul 3D nu stiu ce tehnologie are dar e un telefon de fite crede-ma e super mai ales pentru filme si jocuri. FUNDA?

| anonim_4396 explică (pentru mihairacu):

INTRE 100 si 150 de euro!

| mihairacu a răspuns:

Atuci galaxy gio. Tare rau

| Gabrieluț a răspuns:

Vand un iphone 4 la 500 ron nou cu garantie, peste 30 de aplicatii... daca vrei da add : dani_moreno

| fuckitimyoung a răspuns:

IPhone.E the best! love struckAm euu si e geniall.

| Andreeutzica a răspuns:

Eu zic cu touch, e cel mai tare telefon! Fundita?

| 10a11b12c a răspuns:

Sa stii ca nu gasesti telefon intre 150 euro cu ecran mare, dar recomand galaxy fit =649lei