| Silvya18 a întrebat:

Vreau sa-mi iau o camera digitala si nu stiu care sunt cele mai bune. fundita :-P

Răspuns Câştigător
| Ingriduuu a răspuns:

Eu am Canon cu camera de 10 mega pixeli e super bun face niste poze de zici ca are 20 mega pixeli( e adevarat ) fundita plz

5 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Eu am un Nikon coolpix LI20. Nu e cel mai bun dar eu sunt foarte mulțumită de el.
Uite deviant-ul meu dacă vrei să vezi niște poze făcute cu el :
http://mariucaa.deviantart.com/gallery/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony Cyber-shot DSC-G1.
http://www.dpreview.com/news/0703/07030809sonyg1.asp

| florina15 a răspuns:

Ia-ti un Samsung S630, eu l-am cumparat cana aparut prima data pe piata,deci este original, ca primele facute sunt perfecte, iar restul facaturi care se strica repede.Este super are o multime de functii,filmeaz,inregistreaza voce, si pozele ies clare clare si foarte frumoase ca un aparat sofisticat de la fotograf. Daca ai noroc sa mai gasesti unul, poti sa-ti iei fara nici o indoiala.

Răspuns utilizator avertizat
| myyno a răspuns:

Nikon