| flyuuuuuuuu a întrebat:

Hey buna voi ce camera digitala aveti? so care ar fi mai buna? vreau sa imi iau si eu si as vrea sa stiu care ar fi maib una

Răspuns Câştigător
| missReckless a răspuns:

Am un Nikon Coolpix L20, deşi aş vrea un Nikon D3000 care vine cu un obiectiv de 18-55mm. Dacă ţi-l permiţi, ţi-l recomand. De asemenea, ai putea încerca un Canon 1000D sau Canon 450D.
Succes la cumpărături. big grin Sper să obţii poze frumoase.

2 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Bună.
Eu am Panasonic DMC-F2. http://cdn.cbsi.com.au/story_media/339300762/Panasonic-Lumix-DMC-F2_1.jpg.
Panasonic, Sony şi Canon sunt bune.

| Ѵαмριяɛ a răspuns:

Eu kanon ceva de genu cred