| Tarsu_Daniela_1992 a întrebat:

Vreau sa-mi pun unghii cu gel, dar nu stiu ce model sa-mi pun. Voi cemi sugerati fetelor?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| LollypopMe a răspuns:

Poti sa iti faci pe unghii(De unde ti-a pus specialista unghia falsta)
Poti sa ii spui sa iti dea cu un gel care la rece se face roz, mov, albastru...
Sau sa iti dea cu sclipici si peste gel ca sa nu cada sclipici

| Pupikツ a răspuns:

Mie-mi plac funditele (apropo astept o fundita de la tine pentru raspunsul meu big grin). Noi si cool mai sunt mustati sau animal print happy Sper ca te-am ajutathappy

| Tarsu_Daniela_1992 explică (pentru Pupikツ):

Fundita nu ti-o pot da fiindca vrei tu. Eu o dau celor care imi dau idei bune