| Ramo02 a întrebat:

Vreau sa port rochii iarna dar sunt mai friguroasa de felul meu. Cum sa ma imbrac?

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Gasesti dresuri groase, speciale pentru iarna, pe care le poti imbraca, apoi deasupra rochiei un palton mai lung si grosut, fular la gat si vei fi OK. Numai bine!

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

I-ati ceva pe dedesubt sunt acum dresuri mai groase care te pot ajuta le combini cumva sa le asortezi si e ok

| BanyAndrama a răspuns:

Poți s aport strâmți, o rochie mai groasă ca și de Craciunita.

| Adry05 a răspuns:

Ia dresuri de 40. Sau eventual ia-ti ciorapi din aceia grosi pana la genunchi si pune-i peste dres.