| ღGummyTzaღ a întrebat:

Vreau si eu cateva ideei. In 18 decembrie merg la o nunta si problema este ca nu stiu cu ce sa ma imbrac. Eu nu prea port rochii si pantofi cu toc :-&. Deci voi ce ziceti laughing By3 >big grin

Răspuns Câştigător
| Deniisze a răspuns:

Nu cred ca este chiar asa de rau...
Pentru o noapte la o nunta, poti sa te imbraci si tu intr-o rochita destul de draguta si confortabila si daca tot spui ca nu iti plac pantodii cu toc, opteaza pentru unii mai scunzi sau chiar la niste balerini destul de eleganti happy!
Sper ca te-am putut ajuta!
Deea kiss

4 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna:*

pai eu zic sa iti iei o rochie dreapta rozzsmugsau neagra c u ceva pietre si pantofi tot negri tot asa cu ceva pietre si in par sa iti pui un accesoriu :*

| S_6864 a răspuns:

YAY. i support your style! asa, eu zic ca are trebuii sa iti iei niste blugi skiny [gri sau in fine ce culoare vrei] si un long top ca sa-ti dea un pic un aer de eleganta la nunta aia. ca accesorii ar trebui sa iei un lantisor negru care sa fie mai lipit de gat si in rest vreo doua trei cu niste medalioane originale [topor, o pisica, mai stiu eu ce. nu de argint sau aur]. mai multe bratari care par a fi hand-made.in picioare niste bascheti, shoes, dc-uri sau chestii d'astea. Am spus cam mult da' mie imi place cand vad fete imbracate asa, so sper ca iti e de folos. [m-am cam dat expert XD]