| GabbyGabriella64 a întrebat:

Vi se pare ciudat ca o fata sa poarte doar fuste si rochii tot timpul? Port pantaloni doar cand trebuie sa ma imbrac sport in rest doar fuste sau rochii chiar si iarna

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa ai dureri la picioare de la curentu care te trage toamna - iarna.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Hammurabi a răspuns:

E foarte ok, dacă așa îți place.
Poate doar puțin disconfortabil când bate vântul prea tare. laughing
Dar noi, băieții, suntem de acord și ne face plăcere.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu mi se pare ciudat. Daca asa iti place tie sa te imbraci atunci e ok. Eu cunosc fete care poarta numai pantaloni. Rochii poarta foarte rar, poate doar la evenimente sau ceva mai special.

| gemeni6226 a răspuns:

Daca asa se simte bine.Eu vara port doar rochii iar in alte anotimpuri doar pantaloni in ambele cazuri am motivatia cum ma simt eu mai bine.

| Nirvanaaa a răspuns:

Dacă așa te simți bine, nu e nicio problema. Nu, nu mi s-ar părea ciudat, fiecare se îmbracă cum vrea.

| 1997onur a răspuns:

Nu nu este ciudată deloc de ce sa fie ciudată? asa te îmbraci tu asa te simți tu bine în hainele tale care vrei sale poți nu este nimic ciudat în asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Crescent a răspuns:

Nu trebuie sa iti zica nimeni cum sa te imbraci.
Daca tie iti place asa, atunci nu ar trebui sa conteze ce cred ceilalti. Nu e ciudat oricum.

| DARLINGx a răspuns:

Da depinde cum te simți mai bine

| MotanulAlbastru a răspuns:

Porți ce vrei.