| Moarcas_Cosmin-Ionut_1995 a întrebat:

Mi-am luat un laptop de la Altex acum vreo 3 luni( mai am garantie pe el) si am vrea sa il rerurnez si sa-mi dea banii inapoi cu pretextul ca nu sunt multumit de el. Vreau sa il returnez pentru ca am vazut un computer mult mai bun la acelasi pret. Credeti ca mi-ar da banii inpoi?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca ti-l reprimeste dar n-ai nimic de pierdut, asa ca poti incerca. In orice caz n-ai primi toata suma data.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu il primeste nimeni dupa 3 luni... nu ca nu ar scrie mare pe site la ei ca politica de returnare e valabila 31 zile