| Cccccccccccccorina a întrebat:

Vreau sa stiu ce se poarta vara si iarna aceasta.Combinatii haine, culori, ce obiecte ce accesorii si cu ce se asorteaza cel mai bine o camasa moderna? as vrea sa stiu si de unde pot cumpara aceste haine mai ales >Vs:". PLEASE. fundita si notaa:X.

Răspuns Câştigător
| Rapu a răspuns:

Culorile noului sezon, sunt: Negru, Gri, Maro, Alb, Rosu, Portocaliu si tot in tendinte avem si nuante de Verde, Albastru si Roz.

Combinatia Alb-Negru, nu mai este doar simbolul absolut al elegantei ci Must Have-ul acestui sezon.Tot in aceasta iarna se poarta si blanita sintetica naturala nu conteaza, se mai poarta si bluzoanele militare engleze, jachetele de ofiţer, cămăşile androgine, sacourile necambrate, extra-large ori interesante tuxedo croite în linii rigide.
Le pori cumpara din orice mall la preturi accesibile. sau de pe net. Sper ca raspunsul meu ti-a fost de ajutor. Funda?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cccccccccccccorina explică:

Voiam sa zic toamna-iarnaoh go on, in`loc de vara.scuzati.

| FabuloasaRO a răspuns:

Gasesti toate tendintele pentru vara si toamna 2010 aici: http://www.fabuloasa.ro/category/moda/ si aici: http://www.fabuloasa.ro/category/shopping/

| andrei10_2070 a răspuns:

O poti asorta cu o fusta sau cu o pereche de blugi
vezi pe www.reddistrict.ro, au preturi bune si multe modele